Η μοναδική PARTY BAR από την JB-SYSTEMS, εφέ 4 σε 1, ιδανική για mobile DJ’s και μικρά και μεσαία parties Διαθέτει δύο εφέ Derby με RGB Leds των 3W το καθένα, 2 προβολείς με RGB led ισχύος 9W με άνοιγμα δέσμης 15°, 4 λευκά LED για strobe & blinder εφέ και 1 red/green laser για granting εφέ.
Ερχεται μαζί με τη βαλιτσα μεταφοράς και βαση τριποδο εώς και 2.20m.
Μεταφορικό Μέσο
![](https://www.my-party.gr//wp-content/uploads/2017/03/car.png)
Αυτό το προϊον μπορεί να μεταφερθεί με αυτοκίνητο