Σέτ με 2 τεμάχια Party Derby οπου το καθένα έχει 2 εφέ σε 1 φωτορυθμικό. Ειναι τεχνολογίας LED και προσφέρει το κλασσικό τύπου moonflower effect με RGBW δέσμες, ενώ 16 λευκά led δημιουργούν εντυπωσιακά εφέ stobe & blinder. Εχει εσωτερικό μικρόφωνο ετσι ωστε να μπορεί να παίξει στους ρυθμούς της μουσικής σας και ελέγχεται και μέσω DMX ή το τηλεχειριστήριο του.
Ερχεται μαζί με μια βάση-τρίποδο για εύκολη τοποθέτηση.
Μεταφορικό Μέσο
![](https://www.my-party.gr//wp-content/uploads/2017/03/car.png)
Αυτό το προϊον μπορεί να μεταφερθεί με αυτοκίνητο